Image

سفر به کیش

کیش، شهری است که جاذبه‌های گردشگری پر طرفداری دارد. جایی که می‌توانید به تماشای بهار و خزان و طلوع و غروب خورشید در افق بنشینید و از زیبایی‌هایش لذت ببرید.

سفر به کیش


آب و هوای کیش

آب و هوای کیش در تابستان بسیار گرم و رطوبت در این فصل بسیار زیاد است. در ماه‌های زمستان، جزیره کیش بیشترین باران را دارد و به طور کلی بهترین زمان برای لذت بردن از هوای معتدل بهاری است.


بهترین فصل برای سفر به کیش

همیشه این سوال ممکن است، پیش آید که بهترین زمان برای سفر به کیش چه فصلی از سال است؟ اگر تمایل دارید در سفرتان به کیش از هوایی دلپذیرتر برخوردار شوید، بهتر است در ماه‌های مهر تا اواخر فروردین به سفر بروید که دمای هوا در این ماه‌ها بسیار مطبوع و مناسب برای سفر است. البته ممکن است در ماه فروردین که جز پرمسافرترین ماه در کیش به حساب می‌آید، گرمای هوا برای برخی از افراد قابل تحمل نباشد. اگر اردیبهشت ماه را برای سفر به کیش ترجیح دهید، باید بگوییم که هنوز رطوبت هوا آنچنان زیاد نشده و آب دریا خنک است و علاقه‌مندان به شنا کردن، می‌توانند در آب‌های نیلگون خلیج فارس آب تنی کنید.


حمل و نقل در کیش چگونه است؟

رفت و آمد جزیره کیش از طریق هوایی یعنی فرودگاه بین‌المللی کیش و همچنین به صورت دریایی از طریق بندر کیش امکان پذیر می باشد. بیشتر مسافران از طریق تورهای کیش و با هواپیما به جزیره سفر میکنند. اما اگر هم نخواهید با تور کیش به جزیره سفر کنید، می‌توانید خودتان با دریافت بلیط هواپیمای کیش از شرکت گردشگری فراغت سفر بی دغدغه‌ای به این جزیره زیبا را طی کنید.


هتل های کیش

اغلب مسافرانی که از طریق آژانس‌های مسافرتی رزرو تور کیش را انجام میدهند ، در مورد محل اقامت و نحوه رزرواسیون هتل در این جزیره زیبا سوالات زیادی را مطرح می‌کنند. یک تور مسافرتی خوب با یک محل اقامت و هتل مناسب کامل می‌شود. در جزیره کیش هتل‌ها و مراکز اقامتی متعددی وجود دارد که امکانات متنوعی را برای سلیقه‌های مختلف ارایه می‌دهند. در تور کیش شما می‌توانید از میان هتل‌های مختلفی که وجود دارند  بر اساس بودجه سفر و همچنین سلیقه شخصی خود به رزرو ااقدام نمایید. در مقالات بعدی  به معرفی تعدادی از برترین هتل های کیش میپردازیم تا در تور ارزان خود به این جزیره زیبا بتوانید یک خاطره بسیار خوش و دلنشین را  با فراغت تجربه کنید.